top of page

Teenused. 

Katusepesu.

Katusepesu annab majale uue ilme nagu ta oleks alles eile ehitatud, lisaks pikeneb katuse eluiga. Kuna sambla katuse kive lõhkuv toime on peatatud.

 

​1. Milleks sulle on vaja katusepesu? 

Kivikatus on üks kauem vastupidavaid katuseid, kuid paratamatult toimub aja jooksul kivide sammaldumine.

Vältimaks kajustusi katusele tuleb sammal eemalda katusekividelt. Millega pikendatakse katuse eluiga tunduvalt.

 

2. Kuidas aru saada kas katus vajab kõrgsurvepesu?

Kui alt vaadata ja on näha rohelust katusel peaks hakkama tegustema. Kui see jätta tegemata, siis saab katus iga aastaga rohkem kannatada ja paratamatult lisandub juurde juba ka remondi raha, lisaks kivide väljavahetamisele. Mida kauem lasta samblal vohada seda suurem on kahjustuste ulatus.

3. Mida sammal teeb katusega?

Sambla juured tungivad katusekivi materjali murendades ja lõhkudes seda. Pildil on näha kuidas sammal on uuristanud augud katusekivi äärtesse:

Sügisel kogub sammal endasse niiskust ja külmade saabudes jäätub. Jäätudes hakkab paisuma, tekitades katusekividesse praod, lõpuks aastatega lõhkudes kivid täielikult.

Ei lähe just kaua aega. kui katkine kivi hakkab katusel liikuma. Liikudes katuse äärele.

Ohustades sinu autot ja halvimal juhul lähedaste elu. Ennetamine on alati soodsam. Loe selle kohta lehe parempoolsemast osast täpsemalt.

Samblakaitse.

Unusta katusepesu, sammal ja sellega kaasnevad probleemid igaveseks ja pikenda oma maja katuse eluiga aastakümmneid.

1. Milleks sulle on vaja samblakaitset?

Selleks, et vältida sambla teket katusele mis muudab katuse välimuse koledaks ja selleks et pikendada katuse eluiga. Kuna sambla vohamine katusel mõjub katuekividele laastavalt. Sambla juured tungivad katusekivi materjali murendades ja lõhkudes seda samblajuurte kasvades. Samuti saab nii vältida katusepesu mis oleks muidu vältimatu.

2. Millal katus katta samblakaitsega?

Siis kui katuse paigaldamisest on möödunud 5 - 6 aastat. Kuna siis ei ole sammal jõudnud vohama hakkata. Samuti on väikse sambla kasvu korral võimalik vältida katusepesu ja kanda samblakaitse katusele. Kuna preparaat suudab lisaks kaitsmisele ka vähese sambla katuselt hävitada.

Kui katus on värskelt puhastatud on mõistlik see kohe katta samblakaitsega. Kui see tegemata jätta, taastub sambla kasv kiirelt.

3. Kaua on garantii?

Anname garantii hetkel kuni 5 aastat, võimalik et töötluse mõju kestab kauem.

4.Palju see maksab?

Katuse kõrgsurvepesu hinnaks on 1,4 EUR -t ruutmeeter.

Samblakaitse hinnaks 1,4 EUR -t ruutmeeter.

Puhastaja
JA KATUSED MUUTUVAD KAUNIKS

bottom of page